Call 026 34 43 75 57
آخرین آخبار

باتری پاناسونیک

همانطور که می‌دانید باتری‌ها و البته وزن و ابعاد آن‌ها جزو مهم‌ترین اجزای صنایع الکترونیک به شمار می‌آید به ویژه که هم امروزه با مورد توجه قرار … ادامه مطلب

تاریخ افزودن: 2014/10/11 08:19:55

Lazy Desk

میز لپ تاپ Lazy Desk مخصوص رختخواب تولید شد میز لپ تاپ لیزی دسک در بعضی از مواقع که حس و حال بلند شدن از رختخواب و انجام کارها در ما وجود ندارد … ادامه مطلب

تاریخ افزودن: 2014/08/11 19:39:58
امار بازديدها
ویژه ها
نمونه طراحي سايت فروشگاهي براي اطلاعات بيشتر به آدرس www.goash.ir مراجعه نماييد
444

باتری پاناسونیک

همانطور که می‌دانید باتری‌ها و البته وزن و ابعاد آن‌ها جزو مهم‌ترین اجزای صنایع الکترونیک به شمار می‌آید به ویژه که هم امروزه با مورد توجه قرار گرفتن ابزارهای پوشیدنی نیاز به باتری‌های بهتر بیشتر احساس می‌شود. باتری جدید پاناسونیک نیز چنین هدفی را در نظر داشته است، چراکه با ابعاد 20 در 3.5 میلی‌متری خود کوچک‌ترین باتری استوانه‌ای لیتیوم-یون دنیا به شمار می‌آید.

تبلیغات

این باتری تنها 0.6گرم وزن دارد و ظرفیت اسمی آن نیز 13 میلی آمپر ساعت با ولتاژ اسمی 3.75 ولت است. بیشینه‌ی ولتاژ شارژ آن 4.2 ولت است. ضمن اینکه پوشش خارجی فولاد ضد زنگ آن از باد کردن آن جلوگیری می‌کند. این باتری از همان الکترودهای مارپیچی مورد استفاده در باتری‌های لیتیم-یون معمول بهره می‌برد که امکان ایجاد سطح زیادی بین دو الکترود را به باتری می‌دهد، این امر برای دستیابی به خروجی بالای این باتری ضروری است. این خروجی بالا در حدی است که می‌تواند یک سامانه‌ی ارتباطی NFC را تامین کند.

cg-320-0

در کنار ابزارهای پوشیدنی پاناسونیک می‌خواهد این باتری‌ها را در سایر ابزارهای الکترونیکی کوچک همچون سربندها و خودکار‌ها نیز به کار ببرد. تولید انبوه این باتری‌ها در اوایل سال آینده آغاز خواهد شد.

طراحي و اجرا: (eHaft)
فروشگاه ای هفت © 2017