Call 026 34 43 75 57
آخرین آخبار

باتری پاناسونیک

همانطور که می‌دانید باتری‌ها و البته وزن و ابعاد آن‌ها جزو مهم‌ترین اجزای صنایع الکترونیک به شمار می‌آید به ویژه که هم امروزه با مورد توجه قرار … ادامه مطلب

تاریخ افزودن: 2014/10/11 08:19:55

Lazy Desk

میز لپ تاپ Lazy Desk مخصوص رختخواب تولید شد میز لپ تاپ لیزی دسک در بعضی از مواقع که حس و حال بلند شدن از رختخواب و انجام کارها در ما وجود ندارد … ادامه مطلب

تاریخ افزودن: 2014/08/11 19:39:58
امار بازديدها
ویژه ها
نمونه طراحي سايت فروشگاهي براي اطلاعات بيشتر به آدرس www.goash.ir مراجعه نماييد
444

Lazy Desk

میز لپ تاپ Lazy Desk مخصوص رختخواب تولید شد

میز لپ تاپ لیزی دسک در بعضی از مواقع که حس و حال بلند شدن از رختخواب و انجام کارها در ما وجود ندارد به کمک شما خواهد آمد , در این حال نیز چون همیشه می‌ توانیم از تکنولوژی بهره ببریم تا قدمی دیگر در پی افزایش تنبلی خود برداشته باشیم . محصول جدیدی که موهبت در رختخواب ‌ماندن را برای شما به ارمغان می‌آورد ، Lazy Desk نام دارد و در ژاپن طراحی شده است . یک کمپانی ژاپنی Lazy Desk را برای لپ ‌تاپ‌ داران اختراع کرده تا بدون بلندشدن از رختخواب امکان کار با لپ ‌تاپ را مسیر کند . این محصول که توسط شرکت Sanko ژاپن تولید شده ، قول نهایت ایمنی را در استفاده از وسیله خود داده است , این ایمنی با استفاده از قلاب‌های لاستیکی و یک تسمه محکم تضمین شده است.

میز لپ تاپ Lazy Desk مخصوص رختخواب

این میز قادر است با دو پایه و سه لولای خود ، هر زاویه ای را برای کاربر فراهم و در همان نقطه قفل شود . همچنین یک فن خنک‌ کننده را نیز به میز لپ تاپ همراه لیزی دسک پیشبینی شده تا از گرم ‌شدن لپ ‌تاپ جلوگیری کند .از آنجا که استفاده از میز حرفه ای لپ‌تاپ از آسیب های ناشی از قرار گرفتن بدن در موقعیت های خطرناک و به خطر افتادن سلامت کاربران لپ‌تاپ جلوگیری می کند، این میز می تواند به عنوان یک هدیه ارزشمند برای افرادی که سلامت آنها برایتان مهم است، مورد استفاده قرار گیرد.
میز نوت بوک Lazy Desk به گونه ای طراحی شده است که برای مونتاژ کردن و بازگرداندن به حالت اولیه کمترین زمان صرف گردد . این میز تنها با بستن چند پیچ مونتاژ شده و آماده استفاده می گردد و با باز کردن پیچ ها به حالت اولیه بازگشته و در جعبه قرار می گیرد . تنظیم ارتفاع صفحات میز، این امکان را فراهم می کند که کاربران متفاوت در سنین مختلف امکان استفاده از این محصول را داشته باشند  . تنظیم شیب صفحه کلید لپ‌تاپ به میزان دلخواه و مناسب کاربر باعث می شود که هنگام استفاده طولانی از لپ‌تاپ و مخصوصا از صفحه کلید آن، دیگر احساس خستگی و ناراحتی در ناحیه مچ دستان به وجود نیاید .

طراحي و اجرا: (eHaft)
فروشگاه ای هفت © 2017